Alıntı ilkerol Mesajı Göster
''Sunucu bulunamadı

konumundaki sunucu bulunamıyor.

* Adres yanlış yazılmış olabilir.

* Hiçbir sayfayı açmayı başaramıyorsanız bilgisayarınızın ağ bağlantılarını gözden geçirin ve internete bağlı olduğunuzdan emin olun.

* Bilgisayarınız ya da ağınız güvenlik duvarı ya da vekil sunucu tarafından korunuyorsa, Firefox uygulamasına internete erişmek için gerekli izinlerin verilmiş olduğundan emin olun.''

**Arkadaşlar bu iki gündür nereye girmeye çalışsam ilk önce sunucu bulunamadı hatası veriyor ( yukarıdaki gibi )sonra sayfayı tazeleyince açılıyor .Şimdi Doctus'a bile tek seferde giremedim hep hata veriyor . Bu hatayı hem internet explorer da hem de firefox ta veriyor . Sizce neden kaynaklanmaktadır ? :
ARKADAŞLAR AZ ÖNCE BEN BU SORUNU ÇÖZDÜM HATTA 10 15 SİTEYİ TEK TEK ACTIM SUAN BİLE ACIYORUM SORUN YOK. BEN FİREFOX KULLANIYORUM. BAKIN İLK ÖNCE firefox u acın ARAÇLAR/SEÇENEKLER/GELİŞMİŞ/AĞ ağ a tıkladınızmı alttaki bölmede
[Bağlantı]
(Firefoxa nasıl bağlanılacağınızı ayarlarn) ==> [AYARLAR]
burda karsınıza bir kac vekil sunucu ayarları var Ben En üstteki VEKİL SUNUCUSU yok u işaretleyip tamam dedim Zaten Hata daen alt *da yazıyor[[[[[[[[[[[ * Bilgisayarınız ya da ağınız güvenlik duvarı ya da vekil sunucu tarafından korunuyorsa, Firefox uygulamasına internete erişmek için gerekli izinlerin verilmiş olduğundan emin olun.'']]]]]]]]]]]] umarım işe yarar: