Toplam 6 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 6 arası
    Üye

Youtube videolarında donma?

Youtube de vidyo izlerken donmalar oluyor neden olabilir?

Üye

Ce: Youtube Vidyolarda Donma?

o anda birşeyler indiriyorsanız yada bant genişliğinizi kullanıyorsanız youtube üzerinden video izlemek de zorlaşacaktır. benim gibi yapın önerimdir. ilk önce video yu açın pause butonuna basın bırakın o tamamını önbelleğe alsın sonra takılmadan izleyin
    If you play a Microsoft CD backwards you can hear demonic voices. The scary part is that if you play it forwards it installs Windows!

Üye

Alıntı omarr35 Mesajı Göster
    o anda birşeyler indiriyorsanız yada bant genişliğinizi kullanıyorsanız youtube üzerinden video izlemek de zorlaşacaktır. benim gibi yapın önerimdir. ilk önce video yu açın pause butonuna basın bırakın o tamamını önbelleğe alsın sonra takılmadan izleyin
    Evet bu olabilir bir deniyeyim.

Üye

ilk önce video yu açın pause butonuna basın bırakın o tamamını önbelleğe alsın sonra takılmadan izleyin
    Ben hep böyle yaparım

Üye

firefox a videodownloader eklentisini yükledim youtube da izlerken üstte dediğim gibi açıyorum. tamamı yüklenince eklentinin indirme düğmesine basıyorum. zaten eklenti önbellektekini kullanılabilir bir yere koyuyor. yani videonun tamamı yüklendiyse hiç kota gitmiyor ayrıca ve 1sn gibi bir sürede iniyor video. benim için önemli olan videoları öyle indirip daha sonra flv player ile izliyorum

tabi her video yu böyle yapmak hdd yi doldurabilir. ama pause ile bitmesini beklemek en mantıklısı. tam ortada bir takılma tüm izleme isteğini yerle bir edebiliyor
    If you play a Microsoft CD backwards you can hear demonic voices. The scary part is that if you play it forwards it installs Windows!

Üye

firefox a videodownloader eklentisini yükledim youtube da izlerken üstte dediğim gibi açıyorum. tamamı yüklenince eklentinin indirme düğmesine basıyorum. zaten eklenti önbellektekini kullanılabilir bir yere koyuyor. yani videonun tamamı yüklendiyse hiç kota gitmiyor ayrıca ve 1sn gibi bir sürede iniyor video. benim için önemli olan videoları öyle indirip daha sonra flv player ile izliyorum

tabi her video yu böyle yapmak hdd yi doldurabilir. ama pause ile bitmesini beklemek en mantıklısı. tam ortada bir takılma tüm izleme isteğini yerle bir edebiliyor
    Evet ama tam olarak hepsini önbelleğe aldığımızı nereden anlayabiliriz?Çünkü duraklattım devam ettim yine takıldı.:
    Konu Anıl Özdemir tarafından (31-03-2007 Saat 13:38 ) de değiştirilmiştir. Sebep: Düzeltme

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Youtube açıldı
    By smahan61 in forum Internet ve Network
    Cevap: 66
    Son Mesaj: 12-03-2007, 16:25
  2. Google Video'da Youtube videoları arama
    By Barış in forum Internet ve Network
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 26-01-2007, 16:08
  3. Youtube Brezilya'da Engellendi
    By TanSu in forum Internet ve Network
    Cevap: 2