2 / 3 Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 11 - 20 arası
    Üye
    arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldiniz.Önceki yazıların yazılma tarihine bakılırsa verilen reg kaydı çok önceki sürümleri ilgilendirdiğini düşünüyorum.Başlangıçta aktif olması için yazılımı tekrar indirin.Var olan programı kaldırıp tekrar kurmayı deneyiniz.
    Hayatın boyunca calısıyorsun, 30 yıl boyunca yaptıgın seyin farklılık yaratacagını düşünerek yasıyorsun, insanlar için önemli oldugunu sanıyorsun bir sabah uyandıgında sunu anlıyorsun: hayır.. orda kücük bir hatan var, sen harcanabiliyorsun, aman Allah'ım..

Üye
    Hoşbulduk kardeş.Ben bilgisayarımı alalı hemen hemen 3-4 ay oldu.Önceden nod32 otomatik başlardı.Ayrıca Tam sürüm 2.7 nod32m var.Teknosadan aldm ama bir kaç gündür otomatik başlamıyor reg dosyasını win7ye göre ayarladım olmadı msconfigte olmadı servicesde olmadı ben programı silmeden düzeltmek istiyorum.Yardımcı olursan teşekkür ederim.Ya da sağlam bir nod32 verirsen tam sürüm.Şimdiden teşekkür ederim
    Konu Asgard tarafından (06-01-2011 Saat 15:49 ) de değiştirilmiştir. Sebep: w>v. Türkçe kullanımına dikkat edelim.

Emektar Editör
    Alıntı bileyk Mesajı Göster
    Ya da sağlam bir nod32 verirsen tam sürüm.Şimdiden teşekkür ederim
    Bu kısmı ne amaçla yazdınız bilmiyorum ancak ben yine de görevimi yerine getireyim.
    Forum içerisinde yasa dışı isteklerde bulunmak(programları yasal olmayan yollardan kullanım için yardım istemek gibi),lisans anahtarı paylaşımı yapmak ve tüm bunlar için yardımda bulunmak kesinlikle yasaktır.

İyi forumlar dilerim.
    Lütfen sorularınızı özel mesaj yolu ile sormayınız.. Yanıtlanmayacaktır

Üye
    tamam pardon

tamam pardon
    ücretsiz verilenleri kastetmiştim ama neyse
    Konu olgun52 tarafından (06-01-2011 Saat 16:13 ) de değiştirilmiştir.

Üye
    nod 32 kullanan arkadaşlar sorununuza bir göz atsın bakalım daha önce bir kaç kere nod32 kullandığım için çözümü şu diyemiyorum.üzgünüm.
    Hayatın boyunca calısıyorsun, 30 yıl boyunca yaptıgın seyin farklılık yaratacagını düşünerek yasıyorsun, insanlar için önemli oldugunu sanıyorsun bir sabah uyandıgında sunu anlıyorsun: hayır.. orda kücük bir hatan var, sen harcanabiliyorsun, aman Allah'ım..

Üye
    Alıntı aHmEt20 Mesajı Göster
    nod 32 kullanan arkadaşlar sorununuza bir göz atsın bakalım daha önce bir kaç kere nod32 kullandığım için çözümü şu diyemiyorum.üzgünüm.
    Her şey için teşekkür ederim.

Üye
    Rica ederim.

Üye
    Hoşbulduk kardeş.Ben bilgisayarımı alalı hemen hemen 3-4 ay oldu.Önceden nod32 otomatik başlardı.Ayrıca Tam sürüm 2.7 nod32m var.Teknosadan aldm ama bir kaç gündür otomatik başlamıyor reg dosyasını win7ye göre ayarladım olmadı msconfigte olmadı servicesde olmadı ben programı silmeden düzeltmek istiyorum.Yardımcı olursan teşekkür ederim.Ya da sağlam bir nod32 verirsen tam sürüm.Şimdiden teşekkür ederim
    Arkadaşım, elindeki Nod32 sürümü oldukça eski bir sürümdür. Üstelik cracklı.
    O programın kendini korumaya hayrı yok ki senin pc güvenliğini sağlasın
    Bildiğim kadarıyla Eset Nod 32'in ücretsiz free sürümü yok.
    Eset'in son sürümünü üreticinin kendi sitesinden indirmelisin ve serialini satın almalısın
    Eset kampanya falan yapmıyor, ben hiç rastlamadım.
    Para vermek istemiyorsan Eset'in yerine başka güncel free güvenlik yazılımlarını tercih et.
    Avast olabilir, AVG olabilir vb.
    Bir de Ateş Duvarı olarak Comodo'yu tercih edersen, çok daha güçlü bir korumaya sahip olursun.

Virüssüz günler dilerim...

Üye
    Alıntı turan042 Mesajı Göster
    Arkadaşım, elindeki Nod32 sürümü oldukça eski bir sürümdür. Üstelik cracklı.
    O programın kendini korumaya hayrı yok ki senin pc güvenliğini sağlasın
    Bildiğim kadarıyla Eset Nod 32'in ücretsiz free sürümü yok.
    Eset'in son sürümünü üreticinin kendi sitesinden indirmelisin ve serialini satın almalısın
    Eset kampanya falan yapmıyor, ben hiç rastlamadım.
    Para vermek istemiyorsan Eset'in yerine başka güncel free güvenlik yazılımlarını tercih et.
    Avast olabilir, AVG olabilir vb.
    Bir de Ateş Duvarı olarak Comodo'yu tercih edersen, çok daha güçlü bir korumaya sahip olursun.

Virüssüz günler dilerim...

Tşk ederim bilgilenidrmen için.Peki nod32 Antivirusu mu satın alayım yoksa eset smart security mi?
    Beni bilgilendirirsen ve kendi fikrini söylersen Tşkkür ederim

Üye
    Arkadaşım, ilk önce ihtiyacını analiz etmek gerek. Ev kullanıcısı isen internet üzerinden sıkça alışveriş havale eft yapmıyorsan, ücretsiz güvenlik yazılımları işini pek ala görür. Bilgisayarını ticari amaçla kullanıyorsan ücretli güvenlik yazılımlarını tercih edebilirsin. Antivirüs kullanmak takım tutmak gibi bir şey oldu. Ben sana derim ki şunu kullan, başka biri der onu ne yapacaksın bunu kullan İllaki Eset dersen ben de Smart Security derim. Şahsi fikrimi sorarsan Kaspersky İ.S, G- Data İ.S - Bitdefender İ.S'den birini tercih et derim. Üçü de güzel yazılımlardır. Benim gönlüm Kaspersky'den yana

2 / 3 Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. Virus Nedir?
    By TanSu in forum Bilgisayar Zararlıları
    Cevap: 27
    Son Mesaj: 09-11-2007, 21:59
  2. Nod32 2.7 17 Kasım'da
    By TanSu in forum Eset NOD32
    Cevap: 14
    Son Mesaj: 17-11-2006, 12:08
  3. Cevap: 0
    Son Mesaj: 26-04-2006, 20:09
  4. !!! Virüs Programları Yazılım Arşivi !!!
    By josephe in forum Anti-Virus Yazılımları
    Cevap: 11
    Son Mesaj: 11-10-2005, 22:18

Tags for this Thread