1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 sonuç bulundu. Gösterilen sonuçlar: 1 - 10 arası
    Üye

klavyenin rakam tuşlari çalışmıyor

Arkadaşlar.. casperin klavyesi bozulunca yenisini aldım ama ne yaparsam yapayım sağ bölümde ki rakamlar çalışmıyor. Başka iki klavye daha denedim ama sonuç değişmedi. Bu arada Num Lock tuşu ile ilgisi olmadığını belirteyim de salak gibi görünmeyeyim. Teşekkürler.

Üye

Ce: klavyenin rakam tuşlari çalışmıyor

sadece o bölümdeki tuşlar çalışmıyorsa
    klavyeyi aldığınız yere götürmekten başka çare yok sanırım

Editör

Sağ bölümünün çalıştığına emin olduğunuz bir klavye ile deneyin eğer aynı sorun ile karşılaşırsanız kasadaki giriş yerinde sorun olabilir.

Üye

Normal girişli ve usb girişli iki ayrı klavyede de aynı sorun oldu. Çalışan klavye bulamıyorum zaten. Sanırım girişte bir sorun var. En iyisi teknik yardım almak. İlginize teşekkür ederim arkadaşlar.

Baş Editör

Alıntı guilass Mesajı Göster
    Normal girişli ve usb girişli iki ayrı klavyede de aynı sorun oldu. Çalışan klavye bulamıyorum zaten. Sanırım girişte bir sorun var. En iyisi teknik yardım almak. İlginize teşekkür ederim arkadaşlar.
    eğer o 2 klavyeninde bozuk olmadığından eminseniz, ps2 portunuzda sorun var diyicektimki klavyelerden birinin usb olduğu aklıma geldi,şimdi merakta kaldım acaba nedir bunun nedeni diye

Üye

Başlat > Çalıştır...'dan osk yazıp Ekran Klavyesi'ni çalıştırın. Eğer orada da tuşlar çalışmıyor veya gözükmüyorsa klavye ayarlarında bir problem vardır, ona bakalım.

Üye
    Alıntı Barış Mesajı Göster
    Başlat > Çalıştır...'dan osk yazıp Ekran Klavyesi'ni çalıştırın. Eğer orada da tuşlar çalışmıyor veya gözükmüyorsa klavye ayarlarında bir problem vardır, ona bakalım.
    Ekran klavyesindeki rakam tuşları çalışıyor. Fakat normal klavyede num looçk açık olduğu halde çalışmıyor Bu sorunu nasıl giderebilirim.

Üye
    Alıntı yuusuf Mesajı Göster
    Ekran klavyesindeki rakam tuşları çalışıyor. Fakat normal klavyede num looçk açık olduğu halde çalışmıyor Bu sorunu nasıl giderebilirim.
    Denetim masası/ erişilebilirlik seçenekleri/ Fare sekmesi/ Fare Tuşlarını Kullan seçeneğinin yanındaki işareti kaldırın.

Eğer olmazsa yeni bir hesap açın ve hesabınızı taşıyın.

Üye
    Alıntı Ö.F.Gündüz Mesajı Göster
    Denetim masası/ erişilebilirlik seçenekleri/ Fare sekmesi/ Fare Tuşlarını Kullan seçeneğinin yanındaki işareti kaldırın.

Eğer olmazsa yeni bir hesap açın ve hesabınızı taşıyın.
    Arkadaş çok teşekkür ederim Yaklaşık 15 gündür bu sorunu çözememiştim tekrar teşekkürler.

Üye
    Alıntı yuusuf Mesajı Göster
    Arkadaş çok teşekkür ederim Yaklaşık 15 gündür bu sorunu çözememiştim tekrar teşekkürler.
    Rica ederim.
    Çözüldüğüne sevindim.

1 / 2 Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Okuduğunuz Konuya Benzer Konular

1. S60 ve n-gage uyumluluğu
    By MaXWeLL in forum Oyun konsolları
    Cevap: 3
    Son Mesaj: 08-07-2006, 12:36

Tags for this Thread