PAYLAŞ

Bir site Firefox’u engellemek suretiyle bir kampanya başlattı. Firefox’u engellemesindeki amaç ise ilginç. Firefox kullanıcılarının, adblock kullanarak, web sayfası sahiplerinin paralarını çalması. Site, kullanıcıları Internet Explorer, Opera veya IEtab kullanmaya teşvik ediyor.

What's Happening Recommended by Hashcore

6 YORUMLAR

 1. Firefox’u Engelleme Kampanyası : Doctus…

  Bir site Firefox’u engellemek suretiyle bir kampanya başlattı. Firefox’u engellemesindeki amaç ise ilginç….

 2. Firefoxu engellesinler bizde girmeyiz yine onlar kaybeder. Ben adblocker kullanmıyorum ama sırf o siteye girmek içinde explorer kullanmam asla.

 3. Haha en sonunda uyandılar sanırım ucuz reklamları son kullanıcıların artık izlemediğini ve bir işe yaramadığını dolayısı ile bunu bilen herkezin firefox’a karşı aşırı bir sevgi beslemesine sebeb olduğunu.

  Ben şahsen firefox ile uyumlu olmayan bir siteye girmem girmekte istemem. Firefox ve ad-block plus varolduğu sürecede son kişi bile olsam kullanmaya devam ederim çünkü reklamların çoğu beni rahatsız ediyor.

  Eğer zaten sırf o parlayan yanıp sönen ama maddi gelir getirmekten başka hiçbir işe yaramayan reklamlar ile ayakta kalıyorsa bu site sahibi bence bu işi hemen bırakmalı yada daha güzel ilgi çeken ve kendini izlettirebilen reklamlar yapmalı.

  Heryerde firefox her zaman firefox (yaşasın ad-block plus)

 4. Her yerde spam reklam yapmaya bir son vereceklerine kalkıpta firefoxu engellemeye çalışıyorlar. Yazık ki biraz çaba gösterse ortaya çok güzel siteler çıkar ve mutlaka reklamlardan da paraz kazanacaklar. Kısa yolda paraz kazanmak zor..

BİR CEVAP BIRAK