PAYLAŞ

Gürkan paslamış, düzelttim, vuracakmış gibi yapıp Osman, Truva ve Artemis‘in olduğu bölgeye doğru ortalıyorum.

1. İlk aklıma gelen Windows ama, dur bir dakika ben Windows görmeyeli çok oldu 🙂

2. Anti-virüs teknolojileri; düşünün ki bilgisayarınızda kullandığınız 30 tane program var. Gerçi iyi düşünürseniz 30 bile çok ama olsun hadi 50 diyelim. Tamam tamam, 100. Tüm olayımız bu 100 programı kullanmak değil mi? Ama bunları düzgün kullanabilelim diye anti-virüs yazılımı kuruyoruz. Bunların yaptığı da ortalama 300.000 adet zamazingoyu (program, kod vs) engellemek. Be salak, 300 bin tane şeyi engelleyeceğine benim kullanacağım on tane programa (rakam değişken) izin ver gerisini engelle di mi? Bunu sırf ekonomik amaçlarla yutturuyorlar şu anda hepinize. Tıpkı benzin gibi, sanki illa benzin şart arabalar gitsin diye.

3. i-Pod; aynı işi yapan ama adı i-Pod olmayan cihazı yirmide bir fiyatına üretmek mümkün. Üstelik heryerde kullanabileceğin türden.

4. Motorola mpx200, şimdi teknik serviste yatıyor kendisi. Sorunu şarj olmaması. Ama dolu bir pil takarsan çalışıyor. Tek sorun, içindeki pil şarj olmuyor. Veeee işte bomba, tamir edilemiyor. Nasıl ya? üç farklı teknik serviste aynı şeyi söyledi. Saçma değil mi?

What's Happening Recommended by Hashcore

8 YORUMLAR

  1. Ortanı yakaladım @tansu, şimdi bunu kime sallasam acaba..:))

    Bu motorolalar hep böyle yapıyorlar.. O yüzden hiçbir zaman kullanmam.. Büyük olasılıkla o telefonun şarj olan kısmı oksitlenmiştir biraz temizle bak nasıl şarj olacak..

  2. […] Tansu uzun bir vuruşla topu buralara ortalamış… Topu şöyle bir önüme aldım sağa sola baktım, ilerde spytrovir ve tuna’yı gördüm, onlara doğru yolladım… (adet böyle galiba bende uyuyayım dedim. :D) […]

  3. Mpx200’ümün lcd ekranı AGD oldu. Ekranın %70’ini okuyamıyorum. Umarım ben tamir ettirebilirim. Ama hala çalışıyor, alo diyebiliyorum. Eğer olmazsa Tansu, ya sen lcd’yi verirsin ya da ben telefonu sana veririm. 🙂

  4. Abi ben onu son yolladığım serviste bıraktım. Hakkaten istersen gidip alıp, yollayayım sana.
    Çünkü bilirim mpx in nasıl takıntı yaptığını.

BİR CEVAP BIRAK