PAYLAŞ

Tunacan:

Doctus Forumlarından Formylove adlı üyemiz, oldukça güzel bir şey yakalamış. Bizim tamda kullanıcılara işte Doctus’ un farkı budur, dedirtebileceğimiz bir örnek yakalamış. Nedir efendim bu Doctus’ un farkını gösteren örnek derseniz, yazının devamı tam size göre.

İlk örneğimiz tanınan sahte antispyware yazılımlarından olan SpySheriff, ekleyen forumun yetkililerinden biri, hemde sadece zararlıyı vermekle kalmamış, üstüne üstlük birde ilaçınıda vermiş. İnsanın üye olduğu forumun böyle yöneticisi olunca düşmana ihtiyacı yok, gerçekten.

Burada da başka bir forumun, başka bir rezilliği var. Yine sahte olduğu bilinen WinAntiVirus Pro 2007 programını övmekle kalmayıo üzerine birde, CHIP’ in sözde yaptığı bir testte dahil etmişler. Yöneticilerinden bunları duyan ve gaza gelen üyeler ise yöneticisini rap’e boğup, sınırsızca tatmin etmişlerdir.

Bunları gösterdikten sonra, hala neden güvenlik konusunda Doctus’ tan başka adreste bulunmamanız gerektiğini anlamış olucağınızı ümit ediyorum.

What's Happening Recommended by Hashcore

10 YORUMLAR

 1. Sizinde ne farkınız varki
  Kaspersky, comodo ve musonya sizin pasaja dükkan açmış. Resmen ticaret yapar bir havadasınız.
  Nerde tarafsızlık.
  Siz kendinize bakmadan sağa sola saldırın sadece.
  Size kim inanır bu saatten sonra !!!!!!!
  Hadi canım sizdeee

 2. Evet comodo öneriyoruz evet kaspersky öneriyoruz evet musonya justfilter öneriyoruz doğru söylüyorsunuz. Comodo tüm dünyanın kabul ettiği tüm yapılan testlerde birinci sırada olan ve “ücretsiz” olan bir yazılım. Musonya Öneriyoruz yeri geldiğinde Ve lite sürümü “ücretsiz” Kaspersky Öneriyoruz çok kaliteli bir yazılım sürekli değişik kampanyaları olan ve forumdada çeşitli etkinliklerle lisanslı yazılım hediyeleri veriliyor. Ha bunun yanında biz jeticoda öneriyoruz antiviri ısrarla öneriyoruz, hips yazılımı kullanılmasını öneriyoruz. Herşeyden önce güvenlik bilincinin insanın kafasında bittiğini vurguluyoruz. Ayrıca dükkan açılacak bir yer değil burası söz konusu firmalardan helyum dışındakilerin maddi bir katkısı yok. Helyumun katkısı ise sunucu masraflarının karşılanması. Türkce ürün desteği sunacağını söyleyen her firmaya burada alt forum açmayı zaten taahhüt etmiştik. Ayrıca biz sahte yazılım yükletmiyoruz o yazılımları yükleyenlerin kurtulmalarını sağlıyoruz. Sığ düşünceli sizin gibi aptallar anlayamaz bunu..

 3. Bu haberden sonra merak edip başka siteler de yapmış mı bu aptallığı diye kısa bir araştırma yaptım ve sonuç içler acısı.Sözüm ona Türkiye’nin en büyük forumlarında bile konusu açılıp tavsiye edilmiş.Pes…

  Çeşitli yazılımlara ait destek bölümlerinin doctus’ta yer alması yerilecek bir şey değil övülecek bir şeydir.Bu sayede söz konusu yazılımlarla içinden çıkılmaz sorun yaşandığında çözümü daha kolay oluyor.O bölümün yetkilisi sorunla ilgileniyor, çözemezse üstlerine(sevmediğim bir tabir ama başka bir kelime bulamadım) bildirip aldığı cevabı aktarıyor.
  Ayrıca kimse forumda destek bölümü var diye bir yazılımı ısrarla önermiyor diğerlerine.Böyle bir mantık yok hatta linux öneriliyor kökten çözüm 🙂

 4. Comodo’ yu biz önermiyoruz, Wilders’ ta öneriyor, CastleCops’ ta öneriyor. PCLabs’ ta öneriyoR, Techartica’ da öneriyor. Demek ki doğru bir şey öneriyoruz. Kaspersky öneriyoruz, çünkü iyi 🙂 Önermekle kalıyoruz, çünkü forumun %80 Avira kullanıyor. JustFilter öneriyoruz, çünkü üreten kişi hem bir Türk hemde alanında en iyi programlardan biri olduğu için. Bırakında destek olalım. Siz ne öneriyorsuz, önerdikleriniz yukarıda işte siz önermeye bizde önermemeye devam edelim.

 5. Kaspersky iyi bir yazılım ki öneriliyor, JustFilter iyi bir yazılım ki öneriliyor, Comodo iyi bir yazılım ki öneriliyor. Sizin gibi kopyacı, emeğe saygısı olmaya, programları userlarına virüs diye yediren ibne forum adminleri zaten Doctus gibi sağlıklı bir forumla karşılaştıklarında, ibneliklerini hat safhaya çıkarmaları normaldir.

 6. Hacktürkiye’yi mi aşağılıyor muşum? Neyse garantiye alayım. Hacktürkiye IQ seviyeleri 45 in altında dolaşan çapulcu grubudur. 🙂

BİR CEVAP BIRAK