PAYLAŞ

Apple’ın yıllardır aşamadığı, kullanıcılarını cihazlarında kendi işletim sistemlerini ve yazılımlarını kullanmaya zorlama devri tartışmaya açıldı. Apple kurucusu Steve Wozniak, Apple’ın  en büyük rakibi Google  Android ile çalışan cihazlar üretmesini önerdi. San Francisco’da düzenlenen Apps World konferansında konuşan Wozniak, “Apple’ı Android pazarının dışında tutmak için hiçbir sebep yok” dedi.

Apple’ın ürünlerini yeteri kadar iyileştirebilmek için çok zaman harcadığını söyleyen Apple kurucusu, Blackberry’nin durumuna dikkat çekti. Android’e geçmek için Blackberry’nin artık çok geç kaldığını ama Apple’ın bundan bir ders çıkarabileceğine dikkat çeken Wozniak, Blackberry’nin durumuna da üzüldüğünü ekledi.

 

What's Happening Recommended by Hashcore

1 YORUM

  1. […] Symbian’dan vaz geçip Windows Mobile platformuna yönelen Nokia, eski pazar payının çok uzaklarında ve Windows Mobile ile eski günlerine dönme konusunda bir umut da görünmüyor. Android’in açık kaynaklı oluşu ve telefonlar dışında bir çok cihazda ve platformda kullanılması diğer mobil işletim sistemlerini bu konuda önlemler alma ve yenilikler yapma yolunda zorluyor. Geçtiğimiz günlerde Apple’ın da iPhone için bir Android versiyonu düşünmeye başladığını duyurmuştuk. […]

BİR CEVAP BIRAK